fbpx

Heakorrateenus

Heakorrateenus korteriühistule

Heakorrateenus on korteriühistutele hädavajalik – see tagab üldkasutatavate sise- ja välisalade puhtuse ning korrashoiu.

See teenus hõlmab regulaarset koristust, sealhulgas trepikodade, üldruumide ja väliterritooriumi hooldust. Oluline on teenuse paindlikkus, mis võimaldab koristustöid läbi viia ühistule ja elanikele sobivatel aegadel, tagades seeläbi minimaalse segaduse ja maksimaalse efektiivsuse. Selline regulaarne hooldus aitab säilitada kinnistu väärtust ja parandab elanike elukvaliteeti, muutes elukeskkonna puhtamaks, turvalisemaks ja meeldivamaks.

Mida sisaldab üldkasutatavate ruumide sisekoristus?

 1. Põrandate kuiv- ja märgpuhastus (trepikojad, liftid, panipaigad, vahekoridorid)
 2. Pindadelt tolmu eemaldamine (postkastid, aknalauad, käsipuud, põrandaliistud jne)
 3. Usteklaaside puhastamine
 4. Kergesti eemalduvate plekkide eemaldamine seintelt
 5. Paberkorvide tühjendamine
 6. Koristajaruumi/põhiotstarbeliste ruumide koristus ja puhastus
 7. Liftisiinide puhastamine tolmuimejaga

Mida sisaldab välikoristus?

Aastaringselt

 1. Välisuste juures asuvate porimattide puhastamine
 2. Prügikonteinerite ümbruse puhastus ja õueprügikastide tühjendamine
 3. Garaažiuste ümbruse puhastamine olme- ja lendprahist
 4. Garaažis asuvate panipaikade vahekoridoride põrandate puhastus
 5. Kõnni- ja ligipääsuteede puhastamine
 6. Territooriumi koristamine olmeprahist 
 7. Mahalangenud lehtede ja muu haljastusprahi koristamine haljasaladelt ja ladustamine prügikottidesse  
 8. Lipu heiskamine

Talvehooajal

 • Kõnni- ja ligipääsuteede puhastamine lumest (välistrepid, prügikasti ümbrus)
 • Libedusetõrje teostamine

Lisateenused

Lisateenused võimaldavad teil kohandada hoolduspaketti vastavalt hooajalistele ja eripärastele vajadustele, pakkudes terviklikku lahendust, mis katab kõik kinnisvara hooldusaspektid.

Me mõistame korteriühistute erinevaid vajadusi ja pakume mugavust, võimaldades tellida kõik vajalikud teenused ühest kohast. See tähendab, et ei pea muretsema hooajaliste teenuste otsimise või nende teenuste pakkujate kiiresti täituvate graafikute pärast, sest kõik vajalik on juba kaetud.

Lisateenused:

 1. Heki, puude ja põõsaste hoolduslõikus ja raie
 2. Akende pesemine
 3. Hoone fassaadi pesemine
 4. Katuse ja vihmaveerennide puhastus
 5. Muru niitmine
 6. Porivaipade vahetus
 7. Lumekoristus ligipääsuteedelt ja parkimisaladelt
 8. Lume, prahi ja lehtede äravedu
 9. Lume ja jääpurikate eemaldamine katuselt

Miks valida meid heakorrateenuse partneriks?

Valides ühistu heakorra partnerit, on oluline arvestada mitmeid tegureid, et tagada parim võimalik koostöö. Hea heakorra partner mõistab teie konkreetseid nõudmisi, pakub paindlikku teenust ja on valmis kohanduma ühistu eripäradega. Lisaks on oluline, et ettevõte kasutab keskkonnasõbralikke ja ohutuid töövõtteid, et tagada nii inimeste kui ka keskkonna heaolu.

Kiirus, täpsus ja korrektsus:

Et pakkuda korteriühistutele asjakohast teenust, on olulised kiirus, täpsus ja korrektsus. Kiirus tähendab kiiret reageerimist ja tööde teostamist, mis vähendab ebamugavust elanike jaoks. Täpsus tagab, et kõik pinnad ja alad, ka raskesti ligipääsetavad, on korralikult hooldatud. Korrektsus viitab järjepidevale kvaliteetsele teenuse osutamisele, mis vastab kokkulepitud standarditele.

"Nähtamatu" teenus:

Eesmärk on minimeerida meie töö mõju teie igapäevaelule. Töötame hoolikalt, et meie tegevus oleks võimalikult vähe märgatav, pakkudes samas puhtust ja korda.

Näiteks, trepikoja koristamisel valime aja, mil enamik elanikke on tööl või koolis, vähendades nii häirivust. Selliseid töömeetodeid rakendades, naasevad elanikud koju, leides eest puhtad ja korras üldkasutatavad ruumid ilma, et oleksid koristusprotsessi märganud.

Tervise- ja loodussõbralikud vahendid:

Kasutame keskkonnasõbralikke ja tervisele ohutuid puhastusvahendeid, mis ei jäta ruumidesse tugevat ja kunstlikku aroomi, vältides nii naha, silmade või hingamisteede ärritust. Need vahendid on loodud efektiivselt eemaldama mustust ja baktereid, rangelt silmas pidades hügieenistandardite vastavust. Need on ohutud lastele, koduloomadele ning ei jäta pindadele kahjulikke jääke.

Millised on heakorrateenuse eelised?

Puhastustööde ajakavast kinnipidamine

Üks peamisi eeliseid on kindlasti see, et teenuse tellimisel ei pea ühistu muretsema puhastustööde ajakavast kinnipidamise pärast. Näiteks, lume eemaldamine kõnniteedelt peab toimuma varahommikul vastavalt kohalikele heakorra eeskirjadele. Tänu meie teenusele saavad ühistu elanikud kindlad olla, et see oluline töö on tehtud õigeaegselt, ilma, et keegi peaks ise enne tööpäeva algust lund lükkama.

Personali kättesaadavus

Veel üks oluline aspekt on personali kättesaadavus. Erinevalt üksikust kojamehest, kes võib haigestuda või puhkusel olla, tagab suurema ettevõtte teenus, et alati leidub asendaja, kes töö ära teeb. See vähendab oluliselt riske, et koristustööd jäävad tegemata ja kogu vastutus langeb ühistu liikmete õlule.

Mugav ja murevaba teenus

Lisaks kvaliteedi ja usaldusväärsuse tagamisele on meie teenus ka mugav ja murevaba. Ühistud ei pea investeerima kallitesse koristusvahenditesse ega muretsema nende säilitamise pärast, sest kõik vajalikud materjalid ja seadmed on meie poolt. See mitte ainult ei säästa aega ja raha, vaid tagab ka, et kasutusel on ainult parimad ja keskkonnasõbralikud puhastusvahendid.

Paindlikkus

Meie teenuse veel üheks eeliseks on paindlikkus ja võime pakkuda just teie vajadustele vastavaid lahendusi. Olgu selleks igapäevane sisekoristus, regulaarne välikoristus või hooajalised heakorratööd, meie kohandatud teenusepaketid tagavad, et teie ühistu elukeskkond on alati puhas ja turvaline.

Kokkuvõtteks, professionaalse koristusteenuse valimine tagab mitte ainult kvaliteetse ja usaldusväärse puhastuse, vaid pakub ka täiendavat meelerahu, teades, et kõik vajalikud tööd tehakse õigeaegselt ja professionaalselt. Meie eesmärk on mitte ainult vastata teie vajadustele, vaid ületada ootusi, pakkudes parimat võimalikku teenust igale korteriühistule.

 

Võta meiega ühendust juba täna

Castro kinnisvarahaldus tagab professionaalsuse ja kindlustunde igapäevases kinnisvarahalduses.

Võtke meiega ühendust, et teie ühistu haldus oleks sujuv ja muretu.

Esimene konsultatsioon
TASUTA!
© 2024 Kõik õigused kaitstud. Castro Kinnisvarahaldus OÜ
Privaatsustingimused