Tehnohooldus

Tehnohooldus

Pakume kvaliteetset ja tõhusat tehnohooldust, mis aitab teil säilitada oma ühistu infrastruktuuri optimaalses töökorras. Meie eesmärk on pakkuda teile professionaalset ja usaldusväärset teenust, mis hõlmab kõike alates liftide hooldusest ja elektrisüsteemide jälgimisest kuni torustike ja küttesüsteemide kontrollini. Kasutame kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid ja omame kogenud meeskonda, et tagada teie ühistule parim võimalik tehnohoolduslahendus. Osade teenuste pakkumiseks kasutame ka meie heade partnerite abi.

tehnohooldus

Soojasõlme hooldus

Pakume ühistutele kvaliteetset soojasõlme hooldust, tagades küttesüsteemi sujuva toimimise, mugavuse ja energiatõhususe.

Elektripaigaldised ja käidukorraldus

Meie professionaalne teenus hõlmab elektripaigaldiste hooldust ja käidukorraldust ühistutele, tagades elektrisüsteemi turvalisuse, usaldusväärsuse ning tõrgeteta toimimise.

Gaasipaigaldise ja erigaasivarustuse tehnohooldus

Pakume ühistutele spetsialiseeritud gaasipaigaldiste ja erigaasivarustuse tehnohooldust, et tagada ohutu ja tõrgeteta gaasivarustus kogu ühistule, hoides sellega ära võimalikud ohtlikud olukorrad ning säilitades elanike turvalisuse ja mugavuse.

Eritööd

  • Jääpurikate eemaldamine

  • Korstnapühkimine

  • Katuse hooldus

  • Näriliste tõrje

Võta meiega ühendust juba täna

Castro kinnisvarahaldus tagab professionaalsuse ja kindlustunde igapäevases kinnisvarahalduses.

Võtke meiega ühendust, et teie ühistu haldus oleks sujuv ja muretu.

Esimene konsultatsioon
TASUTA!
© 2024 Kõik õigused kaitstud. Castro Kinnisvarahaldus OÜ
Privaatsustingimused